JABLKO BANÁNOVÝ CHLÉB

JABLKO BANÁNOVÝ CHLÉB

Je těžké rozhodně neuvažovat o držení kamarádů nebo dokonce domácnosti při vytváření tohoto lahodného jablkového banánového chleba. Spolu s nádhernou vůní nahnědlého cukru a másla, které se linou celým vaším domem, zajisté zajisté nebudete muset rozsvěcovat světlo svíčky, abyste napodobili tuto neuvěřitelnou vůni!

Křehké kousky vanilky i jablka obalená skořicí rozmístěná po vlhkém bochníku banánového chleba je vlastně přesně to, po čem všichni toužíme, abychom se probudili stejně jako v těchto mrazivých zimních brzkých ranních hodinách.

 

JABLKO BANÁNOVÝ CHLÉB

 

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je stvořeno k diskuzi! Tyto lepkavé, nádherné kousky chleba, jako je touha, vytvářejí to ideální pro doling zaměřené na kamarády i kolegy!

Je to výrazné! Tento jablečný banánový chléb pravděpodobně neobjevíte u žádného typu kuchařského nákupu, takže skupinu snadno ohromíte!

 

🥘 Potřebné materiály

Toto jídlo vyžaduje hlavně potřebné komponenty na vaření, ale pokud ho nemáte k dispozici, možná budete muset cestovat do pevnosti pro trochu jablečného pyré. Než půjdete do chléva, rozložte si máslo a vejce, takže se mohou snadno týkat úrovně prostorové teploty!

 

SKOŘICE VANILKOVÁ JABLKA

2 polévkové lžíce másla – slané máslo raději používám ve většině pokrmů, pokud to není jinak.
2 polévkové lžíce Iluminace Hnědý cukr – Ujistěte se, že ho naplníte do určovacího hrnku, abyste získali přesné množství. Tmavě nahnědlý cukr má ve skutečnosti silnější melasovou chuť, proto je hnědý ve skutečnosti nejjemnější hned pod ním.
2 velká jablka – Vybírám jablka Nana Johnson, ale můžete snadno použít jakýkoli typ ostrého a pevného. Ty budou jistě vyžadovat, aby se staly jaderníky, oloupaly se a také se zmenšily na kousky o velikosti ½ palce.
1 lžička Vanilková esence – Objevil jsem, že přírodní vanilková esence má tu nejlepší chuť.
½ ČL mleté ​​skořice – Jednoduše dostačující k preferenci, ale rozhodně ne matoucí.

 

JABLKO BANÁNOVÝ CHLÉB

½ hrnku másla – U chleba je potřeba, aby máslo změklo na úrovni prostorové teploty.
1 hrnek cukru – Jednoduše rutinní krystalový cukr.
2 velká vejce – Měla by dosáhnout prostorové teploty, aby se zajistilo rovnoměrné propečení chleba.
2 tool Bananas – Browning banány mají ve skutečnosti tu nejlepší chuť, proto nepoužívejte čisté banány hned pod nimi. Ty by měly být skutečně rozdrceny.
¼ hrnku Jablečná omáčka – Jablečná omáčka udržuje chléb vlhký. Nevyžadují se žádné preferenční chutě, prostě ty základní věci se určitě vyplní.
1 lžička vanilkové esence – pokud nemáte vlastně žádný druh, můžete zkusit vanilkovou alternativu.
1 ČL nealkoholického nápoje na vaření – Zajistěte, aby byl použit hydrogenuhličitan sodný, rozhodně ne prášek na vaření.
½ ČL mletého hřebíčku – Pokud máte skutečně celý hřebíček, použijte hmoždíř a paličku nebo dokonce mlýnek na chuť.
1 šťouchnutí muškátového oříšku – pokud nemáte muškátový oříšek, nevytvoří a dokonce ani nenadýchne toto jídlo, ale pouhé zmáčknutí skutečně přispívá k chuťovému účtu.
2 hrnky Univerzální mouka – Jeden z absolutně nejtypičtějších druhů bílé mouky používané při vaření.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Nenechte se odradit dlouhým seznamem komponent, toto jídlo je ve skutečnosti naopak jednoduché, pokud jste provedli jakýkoli typ vaření. Budete potřebovat pánev a také pánev na smažení bochníků 9×13.

Připravte jablka. Nejprve rozehřejte pánev na teplém nástroji a rozmrazte 2 lžíce másla a 2 lžíce hnědého cukru, občas promíchejte. Po rozmrazení přidejte nakrájené kousky 2 velkých jablek a připravte je do měkka, asi 5 minut. Odstraňte pánev z tepla a vmíchejte 1 lžičku vanilkové esence a ½ lžičky mleté ​​skořice.

 

MÍCHAT TĚSTO A PEČIT

Předehřejte. Předehřejte sporák na 350 °F (175 °C) a použijte určité procento másla a mouky k vrstvě v pánvi na smažení bochníků o rozměrech 9 x 5 palců.
Směs. Následně ve velké mixovací nádobě porazte ½ hrnku změklého másla a 1 hrnek cukru až do osvícení a do pohody, poté přidejte 2 velká vejce jedno po druhém a také smíchejte se smetanovým cukrem a máslem. Zahrňte 2 nástroje rozmačkané banány a také ¼ hrnku jablečné omáčky a promíchejte, dokud nebudou účinně integrovány.
Zahrňte zbývající součásti. Smíchejte 1 lžičku vanilkové esence, 1 lžičku hydrogenuhličitanu sodného, ​​½ lžičky sodíku, ¼ lžičky mletého hřebíčku a také muškátový oříšek. Včetně 2 hrnků všestranné mouky a rozmixujte až do jednoduchého spojení. Poté vmíchejte skořicová vanilková jablka.
Kuchař. Přesuňte těsto přímo do připravené chlebové pánve a použijte stěrku k měkkému vedení bochníku. Vařte při 350 °F (175 °C) po dobu 1 hodiny 15–20 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud se nasazené párátko, čepel nebo dokonce tester dortů nezdá být čistý.

Scroll to top